iptv server almanya resmi satış bayisi

Almanya’da yaşayan bütün tv serverleri bekliyoruz. Size özel ve dünya çapında yer edinmiş bir çok farklı ülkelerin platformlarını tek bir serverde bulunduran kendimize kaliteli ve son teknoloji alt yapımız sayesinde Almanya’da faaliyette bulunan Dremboxtv.info , yayınlarını tüm kullanıcılarına kesintiz bir şekilde ve hd kalitede sunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey . ..

Bizi aramız yeterlidir.

  • +90 553 2670012 Numaralı Telefondan bizleri aranız yeterlidir. Aklınıza takılacak herhangi bir sorunda sizleri en doğru pakete yöneltecek müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Her yerden iptv ALINMAZ.

Her gördüğünüz , ilk girdiğiniz sitelerden araştırmadan iptv alınmaz. Verdikleri test yayını bile bizim altyapımızdan çekilen test yayınları olabilir. Ama paketi satın aldıktan sonra birçok sorunla karşılaşırsınız ve aldığınıza pişman olursunuz. Bizlere gelen müşterilerimizin çoğu bu konularda güvensizlik duymaktadır. Bu yüzden iptv satın alırken çok dikkat etmelisiniz. Almanya’da ve Türkiyede iptv server hizmeti veren tek kuruluş Dreamboxtv.info’dur.

Almanya’da Yaşıyorum iptv server kullanabilir miyim ?

Almanya’da yaşan müşterilerimiz için almanya’da ve almanyanın bir çok şehrinde yer alan son teknoloji altyapımız sayesinde ve size özel iptv server yurtdışı paketimiz ile , binlerce kanalı donmadan izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey , bizleri aramanızdır.

İptv server almanya almak istiyorum.  Ücreti Nasıl öderim ?

Size en uygun paketi aldığınız takdirde ücretini , müşteri temsilcimizle konuşup ister kredi kartı ile alışveriş yapabilir, ister western union ile hesaba geçebilir , isterseniz bir çok bankada yer alan hesap numaralarımıza eft/havale yapabilirsiniz.

 

Leave a Comment