iptv server donma sorunu varsa

Merhaba değerli arkadaşlar , eğer iptv server paketi satın aldınız ve kullanmaya başladıysanız, muhakkakki birçoğunuzun başına gelmiştir bu donma sorunu.

Peki biz bu donma sorunundan nasıl kurtulacağız ? 

Öncelikli olarak belirtmek istiyorum ki , wifi ile bağlanmayın lütfen. Kablolu bağlanın internete , wifi ‘nin sorun yaratma ihtimali daha fazladır.Şimdi her şey tamam bir de kutu da önemli. Kutu neden önemlidir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Kutu dediğim cihazdır arkadaşlar. Hala kutunun ne olduğunu bilmeyen var ise iptv server kutusu nasıldır? konusuna bir gözatmanızı rica ediyorum.O cihazda ram bulunur ve eğer ram düşük ise fazla ısınır ve haliyle günümüz teknolojisinde cihazların ısınması büyük problemdir. Bir cihaz fazla ısınırsa yavaşlar , tam verimde çalışamaz,ömrünü azaltır.

Bunlar yeterli mi ?

Aslına bakarsan sadece bunlar da değil , birçok şeye dikkat etmek gerekiyor. Örnek vermek gerekirse şuan evde kullandığınız uydu yayını ile zap yaparak hızlıca kanal değiştiriyorsunuz. İptv server kullanıcısı iseniz yavaş yavaş kanal değiştirmeye dikkat edin, kutudaki ram minnacık bişey kafasını karıştırmayın cihazın 🙂 Ona narin yaklaşın, o küçücük kutu size 7000 kanaldan fazlasını sunuyor. Ee o kadar da olsun canım sizde çok acele etmeyin kanal değiştirken. Bunlara uyarsanız iptv server aldığınızda donma sorunu yaşamazsınız arkadaşlar.

Leave a Comment